08 Şubat 2007

ENDÜSTRİYEL VE SANAYİ D.GAZ SEMİNERİ

DEĞERLİ ARKADAŞLARIM YAKLAŞIK 1 AY GİBİ BİR SÜREDİR BU SİTEDE SİZLERLE BİRLİKTEYİM.GEREK SİZLERİN AÇMIŞ OLDUĞU ÇEŞİTLİ FORUM KONULARI GEREKSE  KENDİMİN AÇMIŞ OLDUĞU FORUM KONULARIYLA BİRLİKTE KENDİME AİT 2 WEB SİTESİ İLE DE SİZLERE KATKIDA BULUNMAYA ÇALIŞIYORUM.BU KATKILARIMI ZAMANIMIN ELVERDİĞİ ÖLÇÜDE GAYRET SARFEDEREK DAHADA YARARLI HALE GETİRME DÜŞÜNCESİ İÇİNDEYİM.ŞU AN KONUT İÇ TESİSAT WEB SİTESİ HAZIRLIKLARIM DEVAM EDİYOR.AKABİNDE YÜKSEK BASINÇ ÇELİK HATLARI İLE BİRLİKTE RMS-A VE B İSTASYONLARI VE SANAYİYE AİT KAPSAMLI PROJELERİN OLDUĞU SON BİR SİTENİN ALT YAPISINI OLUŞTURMAKTAYIM.ŞUBAT SONU İTİBARİ İLE YENİ BAŞLAYACAK OLAN YURT DIŞI PROJEMİZ İÇİN TÜRKİYEDEN 6 AY GİBİ BİR SÜRE UZAK KALACAĞIM.YAKLAŞIK 2 AYDAN BERİDİR UYGULAMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM FAKAT NASIL YAPARIZ YADA NASIL OLMALIDIR DİYE ÜZERİNDE KENDİMCE FİKİR TARTIŞMASINDA SON NOKTAYI KOYMAYA KARAR VERDİM.SİZLERE ÇOK DAHA YARARLI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM GELECEK HAFTA SONU İÇİN 2 YADA SİZLERİN ZAMAN İMKANI ÖLÇÜSÜNDE 3 GÜNDE OLABİLİR DÜŞÜNCESİ İLE ENDÜSTRİYEL VE SANAYİ DOĞALGAZ PROJELENDİRME VE DÖNÜŞÜM TEKNİĞİ ADI ALTINDA BİR SEMİNER DÜZENLEME KARARI ALDIM.SEMİNER LOKASYONUNU İSTANBUL OLARAK BELİRLEMİŞ BULUNMAKTAYIM.SEMİNER SALONUNU DA SİZLERDEN GELECEK TALEBE GÖRE BELİRLEYECEĞİM.SEMİNERDE AYRICA SİZLERE ÖNCEDEN HAZIRLAYACAĞIM BÜTÜN DÖKÜMANLARI BİR DOSYA HALİNDE VE SANAYİ TESİSLERİNE AİT BİR ÇOK UYGULAMANIN RESİMLERİ OLAN BİR CD Yİ BERABERİNDE VERECEĞİM.SEMİNERE KATILACAK ARKADAŞLARIMIN  KARŞILIKSIZ EMEK OLMAZ MANTIĞIYLA MAKUL BİR ÜCRETİ EMEKLERİMİN KARŞILIĞI OLARAK DOĞAL KARŞILAYACAKLARINI ÜMİT EDİYORUM.BU KONUDA SOMUT ADIMLAR ATABİLMEMİZ VEDE BU SEMİNERİ PRATİĞE DÖNÜŞTÜRMEMİZ İÇİN ÖNERİLERİNİZİ VEDE DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM.TÜM MESLEKTAŞLARIMA İŞLERİNDE BAŞARILAR DİLERİM.KOLAY GELSİN       


08 Şubat 2007

Veysel Hocam. Tarih Saat gibi bilgilerde verebilirsen cok iyi olur. Zira ben denizli'den bu seminer için gelmeyi düşünüyorum. Bu hafta sonu diyorsan simdiden toparlanalım.


08 Şubat 2007

Veysel hocam ben seminere daha önce çorum'da katılmıştım. ama benim söylemek istediğim çalışmalarınız gerçekten takdir edilecek türden. keşke sizin gibi bilgilere sahip her meslektaşımız bilgilerini paylaşsa.. bu işe yeni başlayan meslektaşlarımıza pusula olsa.. 


08 Şubat 2007

böyle bir fırsatı kaçırmak istemem, tarih ve süreyi netleştirsek bi an önce gerçekten heyecanlandım..
08 Şubat 2007

DEĞERLİ ARKADAŞLARIM SEMİNER TARİHİNİ 16-17-18 ŞUBAT OLARAK BELİRLEDİM.ZİYADESİYLE GELECEK HAFTA SONU OLACAK.SEMİNERDE ANLATAĞIM KONULARLA İLGİLİ OLARAK BİR PROGRAM YAZACAĞIM.KONULARLA İLGİLİ ÖNERİLERİNİZİDE YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.DEĞİŞİK UYGULAMALARA AİT BİR KAÇ SANAYİ PROJESİDE PROGRAM KAPSAMINDA OLACAK.ÖNERİ VE KATILIMLARINIZI BEKLİYORUM.KOLAY GELSİN  


08 Şubat 2007

3 gün olması benim için engel teşkil etti ne yazık ki. İş yerimden 2 günlük izin almam çok zor.  İmkanı olan arkadaşların bu seminere katılmasını şiddetle tavsiye ederim.
08 Şubat 2007

istanbulda olmasından dolayı bozuldum bu duruma   katılamamaktan dolayı üzgünüm..

çalışmalarınızdan ötürü sizi yürekten taktir ediyorum.. saygılarımla..
08 Şubat 2007

arkadaşlar sanırım bi katılımcılar listesi oluştursak iyi olur. bu mesajdan başlayarak alıntı zinciri devam ettirebiliriz.

1-pelamiss (Cemile ÖZTÜRK, Eskişehir)
08 Şubat 2007

Seminere katılmayı çok isterim, düzenlenecek yer bellimi?


08 Şubat 2007

seminerin yeri ve ücreti belli mi?

Katılmayı isterim
08 Şubat 2007

Her türlü samimi fikirlere açık olduğumuz gibi destekleyicisi de oluruz bu güzel fikirlerin.Her koşulda varım.Zamanını ayarlayan tüm arkadaşların da katılımını da bekliyorum daha güzel olur.

ÖNERİ:Konunun tarihi gibi yer ve ücreti de şimdiden belirlenirse arkadaşlar daha hızlı ve sağlıklı kararlar verirler diye düşünüyorum.
Reklam