Administrator
Site Yöneticisi Administrator
17 Eylül 2005

DIN 4705 Baca Programı

Excell de hazırlanmış " 4705 E Göre Baca Hesabı Programı " için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

4705 Baca Hesap Programı.zip

metecetin
metecetin
29 Eylül 2005

Merhaba,

İgdaş ın öngördüğü yeni sözleşme koşullarını kapsayan yani TS2165 - TS 11389 baca kesiti hesaplama proğramı varsa çok makbule geçecek..Yoksa baca firmalarından çekeceğimiz var..

Asur
Uzman Asur
08 Ekim 2005

2165 in yönetmi için aşağıdaki word dökümanını bi incele derim, hazır programın peşindeyim elime geçer geçmez yine burdan paylaşırız.

http://www.dogalgazprojesi.com/uploads/ex/files/toddy/ts2165.doc

metecetin
metecetin
10 Ekim 2005

İlgi alakana teşekkürler.. word proğramını inceledim.. benim aradığım TS 2165 in Excel ' de hazırlanıp proğram haline getirilmiş olanı...verileri girip hemen baca çapına ulaşmak ,ben bu konu üzerinde çalışmalar yapıyorum.. bitince paylaşırız...

mkurtay
mkurtay
15 Kasım 2005

Sevgili Arkadaşlar!

Site içinde mevcut olan DIN4705 baca hesabı bazı gaz kuruluşları tarafından kabul edilmeyebilir.Bildiğiniz gibi 15 Temmuz 2005 tarihinden itibaren baca hesaplama yöntemleri değiştirilmiştir.Özellikle sanayi projelerinde bu hesap kabul edilmez..

Saygılarımla,

Mustafa KURTAY

MUSTAFAKURTAY@HOTMAİL.COM

metinkizilay
metinkizilay
11 Ocak 2006

Baca hesabı ile ilğili www.rotek.com da çalışan arkadaşlarımız var buradan istifade edebilirsiniz.Henüz papmış olduğum 640000 kcal/h kapasiteli bir kazan dairesi projesi var istiyene verebiliri metinkizilay@hotmail.com masanger den gönderebilirim.İyi bayramlar

Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.