kazimyalcin
kazimyalcin
16 Eylül 2014

DENIYIMLI ARKDASLARDAN YARDIM

UZUN SURE DOGALGAZ ISINDE ÇALISAN ARKADASLARA SORUM OLACAK.BEN SIMDI PROJE AGIRLIKLI BIR FIRMADA ÇALISIYORUM.BI PATRON VAR BI BEN.2 YILLIK OKUMUS PATRON  ROLEVE ALIYO BEN PROJE CIZIYORUM.
SIZE SORUM SU OLACAK MAAS OLARAK DA 1700 TL ALIYORUM +SIGORTAMDA 1700 DEN YATIYO AMA YOL PARASI CIKINCA BANA 1500 LIRA KALIYOO.BIDE PARAYI BOLUK PORCUK ALIYORUM.ELIME TOPLUDA GECMIYO PARA.SIMDI ZAM ISTIYECEM AMA SOYLE BISEY DUSUNUYORUM PROJE BASINA FIYAT ALMAK GIBI MESALA 1000 TL SABIT MAAS + PROJE BASI BIR MIKTAR PARA VERMESSEDE CIKACAM ZATEN SIZ NE ONERIRSINIZ.YARDIM BEKLIYORUM LUTFENN...

semiyildiz
Danışman semiyildiz
23 Eylül 2014

sigortan 2700 tl brüt yatması gerekiyor,mahkemeye verirsen %99 kazanırsın....
çalışma derim sonra sıkıntı olur,başını ağrıtma....doğalgazada takılı kalma endüstriyel çalışan firmalara girmeye bak hem maaşı iyi olur hemde daha çok şey öğrenebilirsin,hastane,avm,fabrika,residans vs...şantiyecilik yap derim iş alanı geniş firmalara girmeye çalış yangın klima havalandırma proje taahhüt firmaları....

Engin UYSAL
Danışman Engin UYSAL
03 Ocak 2016

semi arkadaşımızın dediği doğru bence de endüstriyele geç bende 5-6 ay kadar çalıştım. ama olmuyor maaş çok düşük ve  ilerisi yok bence. insanlarla uğraşmak da zor. tatilin sıkıntı aklına ne gelirse sıkıntı kardeşim benim.

fatihuzmezz
fatihuzmezz
05 Ocak 2016

3300 brüt yatırması gerekiyor ocak ayı itibari ile oda en az, proje bireyselde 200 tl yazılıyor proje masrafı 40 tl desen en fazla 50 tl gibi bir miktarı kabul eder proje basına patron yoksa der yani dışarı çizdiririm maaş sigorta ile ugrşmayım, ufak yerse ve ek işler yoksa sıkıntı

Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.