goqaan
goqaan
24 Şubat 2009

merkezi ısıtma tesisatı+ doğalgaz

bitirme ödevi için 5 katlı bi binanın mimari planı ve ayrıntılı kat planıda olan merkezi kalorifer tesisat projesi arıyorum. Kazan doğalgazlı olucak.  (autocad de çizilmiş)

elinde böyle bir proje olan varsa paylaşabilirmi.

teşekkür ederim

mefisto
mefisto
26 Şubat 2009

goqaan yazdı:

bitirme ödevi için 5 katlı bi binanın mimari planı ve ayrıntılı kat planıda olan merkezi kalorifer tesisat projesi arıyorum. Kazan doğalgazlı olucak.  (autocad de çizilmiş)

teşekkür ederim

Mail adresini özelden mesaj atarsan proje yollayabilirim.

mkaya
mkaya
26 Şubat 2009

mefisto yazdı:
goqaan yazdı:

teşekkür ederim

Mail adresini özelden mesaj atarsan proje yollayabilirim.

merhaba sitemizin amacı bilgi paylaşımı olduğunu ltf unutmayalım  projeyi sisteme eklerseniz daha faydalı olacağını düşünüyorum mefisto bu arada konuyu acan arkadaş da biraz araştırmacı olsun sitede bu konu hakkında zaten proje ler mevcut

tekrar hatırlatmak istiyorum sitemizin amacını unutmayalım

asilkan
asilkan
01 Eylül 2010

bitirme ödevi için 4 katlı bi binanın mimari planı ve ayrıntılı kat planıda olan merkezi kalorifer tesisat projesi arıyorum. Kazan doğalgazlı olucak.  (autocad de çizilmiş)

elinde böyle bir proje olan varsa paylaşabilirmi...

benimde bitirme projem bu yardımlarınızı bekliyorum

er2rule
er2rule
02 Eylül 2010

bütün bunları bulduktan sonra bitirme projesini siz yapmış olup makine mühendisi olacaksınız öyle mi?

ali orhun
ali orhun
09 Eylül 2010

SİTEDE  ÖRNEK PROJELERDE VAR..

Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.