Sleeplessminds
Sleeplessminds
24 Kasım 2012

BEP TR KULLANIMI HK.

Merhaba arkadaşlar,
Enerji kimlik belgesi hazırlama programı (BEP TR) hakkında tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Kullanıcı bilgilerini girdikten sonra proje girişi yapmak istiyorum ancak en altta yer alan işlemler yazısının altında Proje Yarat butonu çıkmıyor. Aklıma gelen bir çok yolu denedim ancak bir türlü olmadı. Umarım bu sorunu çözebiliriz. Şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar.


yoncacilar
yoncacilar
27 Kasım 2012

ekb uzman işe alım talebiniz gerçekleşmemiş olabilir. admin ile proje girişi yapılamıyor. kursu aldığınız kurum tarafından işe alım talebinizin yapılması gerekiyor. sorun olursa yardımcı oluruz.


yoncacilar
yoncacilar
27 Kasım 2012

taylan bey merhaba. yardımcı olmak babında girişinizi yaptım. aktif olarak kullanabilirsiniz. giriş yaparken admin eklentisi olmadan kullanıcı adınızı yazın. şifreniz aynı.\r
Kolay gelsin. \r
Mustafa YONCACILAR / BURSA\r
0 532 273 52 74


Sleeplessminds
Sleeplessminds
27 Kasım 2012

Yardımınız için teşekkür ederim Mustafa Bey. İyi çalışmalar


ekbhuseyin
ekbhuseyin
25 Mart 2014

 1. Merhaba,
  İsmim Hüseyin Acar. Elektrik mühendisiyim. EKB Uzmanıyım. Enerji Kimlik Belgelerinizi kısa sürede, uygun fiyata düzenleyebilirim.
  İsterseniz sizin kullanıcı kaydı-şifrenizle iş yoğunluğu veya herhangi bir sebeple geciken işlerinizi sisteme girmediğiniz zamanlarda düzenleyebilirim. (Kendi şifremle yapıyormuş gibi doğru ve özenli bir şekilde.)
  Ayrıca Elektrik projelerini de oda, belediye, yapı denetim, itfaiyeden sorunsuz geçecek şekilde kısa sürede çizebilirim.

  Hüseyin Acar
  Elektrik Müh.
  Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı

  Tel No: 0 555 553 91 22
  ekbhuseyin@gmail.comlevo_cin
levo_cin
24 Ekim 2014

Aynı sorunu bende yaşıyorum.giriş yaptığımda sadece aktifkullanıcılar, başvurular, yardım ve çıkış butonları var. proje yarat butonu yok. ne yapmalıyım.


levo_cin
levo_cin
24 Ekim 2014

proje yarat butonu bende çıkmıyor ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz. tşklevo_cin2014-12-25 13:29:41
Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.