birol81
birol81
22 Ocak 2016

Kombi bacası

Merhaba,kombimin bacası rüzgara karşı bağlandığından dolayı aşır sert rüzgarlarda kombi hata veriyor,bacadan rüzgar aldığı için brülör söndürüyor,bunun için ne yapmam gerekir?


semiyildiz (freelance)
Danışman semiyildiz (freelance)
28 Ocak 2016

Bacaya direk tak ve yönünü yoğuşmalıysa yukarı değilse aşı çevir.


erdemozkan
erdemozkan
14 Kasım 2016

MITEşanjör Teknolojileri  Hakkında

 

Alanındauzman mühendis kadrosuyla sektörün lider markası konumunda olan EkinEndüstriyel MIT eşanjör teknolojisi sayesinde sektörün önde gelen markasıolmayı başarmıştır.

Kombieşanjörlerinin yanı sıra plakalı eşanjör alanında arge yatırımlarıyla Türkiyeısıtma soğutma sektörünü geliştirilmiş ve dayanıklı conta üretimi sistemiyleplakaların sızdırmazlığını sağlamıştır.

Sağlamüretim eşanjör kalite prensibiyle yoluna devam eden Ekin Endüstriyel plakalaryüzeyi krozyona karşı önlem  çalışmalarıyaparak sektörün Lider eşanjör üreticisi olmayı başarmıştır. Ürün kalitesinekarşılık eşanjör  fiyatlarında ise kalitestandartlarını artıran  MITeşanjörleri şuanda 55 ülkeye satışı bulunmaktadır. DES Sanayi Sitesi 107. Sokak B14 Blok No:2Ümraniye İstanbul’da üretim tesisi bulunan MIT eşanjörlerinin internet sitesiise www.ekinendustriyel.com ‘dur.


Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.