SD1
SD1
09 Şubat 2016

Keşif binasında iki tane servis kutusu var?

Merhaba arkadaşlar dün gitmiş olduğum bi keşifte binada iki tane servis kutusu olduğunu fark ettim. çarşı ortasın da üst katlar 18 daire içi var alt katta 3 veya 4 tane dükkan vardı. dükkanlar için ayrı servis kutusu var ve bi dükkan gaz kullanı kolonu çekilirken tek dükkan almış ve ileri dönük domestik vana bırakılmış. biz sadece bir dükkan için gaz alıcaz ben sadece kendi iş yapıcamız dükkan için tüketim ağzı bırakıp yine domestik vana bırakırım diye düşündüm sizce doğru mu değilse nasıl bi yol izleyebiliriz. bide bi binada iki tane servis kutusu olabilir mi?


trojan47
Uzman trojan47
09 Şubat 2016

Daha önce karşılaşmadım  dükkanlar içinde binaya çekilen kolondan hat alırdık. Eğer  bi dükkan  bi servis kutusundan çekip gaz almışsa  senden dükkanın  bırakmış olduğu ağıza  T  atarsın bi hattı kendin  kullanır bi hattıda  başka bi  dükan için bırakmış olursun . Herhangi bi  sıkıntı çıkmaz  kolay gelsin .


SD1
SD1
09 Şubat 2016

teşekkürler. bende öyle ilk defa görünce bi şaşırdım zaten.


semiyildiz
Danışman semiyildiz
10 Şubat 2016

ikinci servis kutusu 300 mbar basınç yüksek tüketim için dükkan kendine özel koydurmuş olabilir,gaz dağıtım firması ile istişare edersen daha sağlıklı olur.


SD1
SD1
12 Şubat 2016

olabilir ama gazı kullanan bi dükkan var ve sadece kombi ocak var ısınma amaçlı yani o yüzden 300 mbar olduğunu pek sanmıyorum. 


sirius
sirius
17 Şubat 2016

lokanta gibi bir şey içindir ikinci kutu
Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.