araft
araft
18 Mart 2018

bir binanın merkezi sistem ısıtma projesine ihtiyacım var

Merhabalar benim acilen 10 daireden aşağı olmayacak bir binanın merkezi sistem ısıtma projesine çok ihtiyacım var.Site içinde apartman dairesi,en az 10 daireden aşağı olmayacak şekilde,kazan dairesi olan bir proje,Autocad 2007 üzerinde gerekiyor.Hoca bizden bu şekilde istiyor.Ben uludağ üniversitesinde doğalgaz bölümü okuyorum,bu proje ödevi hem ısıtma sistemleri II dersinin 2. vizesi olarak geçiceği için hemde sınavda çıkacağı için yardımlarınıza çok ihtiyacım var.Böyle bir örnek proje elinde mevcut olanlar varsa bana gönderebilirseniz,çok güzel olur,dersi geçmem açısından.Yardımlarınızdan dolayı şimdiden çok teşekkür ediyorum...


Engin UYSAL
Danışman Engin UYSAL
18 Mart 2018

mmo ya gidersen aslında yardımcı olurlar. yada insaat mühendisleri odasına. elimde öyle bir mekanik proje yok olsa verirdim. 40 dairelik var. o da kaskadlı sistem.
trojan47
Uzman trojan47
19 Mart 2018

12 dairelik  bir proje var  elimde  daha proje yeni bitti  geçici kabulü yapılmadı  ondan dolayı benim görmediğim eksikler olabilir ben projeyi yine sizinle  paylaşayım  . İndirmeler bölümüne ekleyeceğim hesaplarıyla beraber  umarım işinize yarar.  ( dosya  ismi :12 daireli  Mekanik Tesisat Proje ) 
trojan47
Uzman trojan47
19 Mart 2018

Bu arada   12 daireli  projede ısıtma  kömürle  ,  25 daireli projede ise  doğalgazla  oluyor  ben  iki projeyide ekleyeceğim. 
Muhammet Şenel
Muhammet Şenel
21 Mart 2018

aynı projeden banada lazım bende uludagda okuyorum hakan hoca istiyor ama benimki en az 15 20 daireli olucak elinde proje olan varsa yardım etsin 


Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.