HAKANDOGRU
10 ay önce

YENİ FİRMA AKSAGAZ

AKSAGAZ DAN ŞUBAT AYI İÇERİSİNDE VE SONRASINDA YAKIN ZAMANDA YETKİ ALARAK YENİ FİRMA AÇANLAR BİR KAÇ SORUM OLACAK YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?


Engin UYSAL
Moderatör Engin UYSAL
10 ay önce

Evet sorabilirsiniz. yeni açmış olması gerek yok zaten şimdi aksagaz a gideceğim. git gel akraba oldum sayılır onlarla :)


HAKANDOGRU
10 ay önce

Hatırlarsanız geçen gün bir konu başlığı açmıştım orda da cevap vermiştiniz ama mail gelmedi istenilen belgelerin nüshasını çekip atarsananız yardımcı olmuş olacaksınız hangi şehirde olduğunuzuda bilirsem burdakilere karşı biraz argüman elde edebilirim. Hala deneyim onaylı proje gibi maddeler önüme sürüp herhangi bir açıklama yapmadan başvurum alınmıyor.
Engin UYSAL
Moderatör Engin UYSAL
10 ay önce

alamadım kardeşim seni. bir nüshansını bende var ama yenisi çıktımı bilmiyorum. sizin dedikleriniz de zaten baya baya bir garip işlem. yetkili arkadaşı yerinde bulursam zaten alacağım.
Engin UYSAL
Moderatör Engin UYSAL
9 ay önce

HAKANDOGRU yazdı:

Hatırlarsanız geçen gün bir konu başlığı açmıştım orda da cevap vermiştiniz ama mail gelmedi istenilen belgelerin nüshasını çekip atarsananız yardımcı olmuş olacaksınız hangi şehirde olduğunuzuda bilirsem burdakilere karşı biraz argüman elde edebilirim. Hala deneyim onaylı proje gibi maddeler önüme sürüp herhangi bir açıklama yapmadan başvurum alınmıyor.AKSANIN İSTEDİĞİ EVRAKLAR EKTEDİR. ORDU-GİRESUN BÖLGESİ İÇİN bunlar istenmektedir.
HAKANDOGRU
9 ay önce

Bilgilendirme için teşekkürler.
Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.