zeTakedi
zeTakedi
19 Nisan 2018

Kazan mı? Büyük Kombi mi seçmeliyim?

115 KW LIK 3 ADET LECTUS KAZAN KULLANILACAK PROJEDE KAZANMI BÜYÜK KOMBİ OLARAKMI BELIRTMELIYIM ? CİHAZLARI


tekniker46
Uzman tekniker46
19 Nisan 2018

Büyük kombi bırakacaksınız sonra birtanesini seçip kaskad toplayıcı ekle diyeceksiniz diğer kombi bacalarını sürükleyip kaskad toplayıcısının üstüne ekliyeceksiniz.
elartanibereket
elartanibereket
19 Nisan 2018

BÜYÜK KOMBİ OLARAK BIRAKACAKSINIZ. ZATEN KASKAD SİSTEMİ KURACAKSANIZ BÜYÜK KOMBİ BIRAKMAKTAN BAŞKA ÇARENİZ YOK(DUVAR TİPİ YANİ). KOMBİLERİ BIRAKTIKTAN SONRA KOMBİ BACASINA SAĞ TIKLA VE KASKAT EKLE DE VE SONRA DİĞER KOMBİLERİNDE BACALARINI TUT VE KASKATIN ÜZERİNE GETİR. TAMAMDIR İŞLEMİNİZ :)
zeTakedi
zeTakedi
23 Nisan 2018

tşk ettim yorumlarınız için iyi çalışmalar herkese


zeTakedi
zeTakedi
23 Nisan 2018

elektrik linye hattını nasıl çiziyoruz peki.Bu arada havalandırma mekanik havalandırma ile yapılacak.Zetacadde biz havalandırma kanalını nasıl cızıyoruz .kazan dairesi binanın iç kısmında kaldıgı ıcın tam ortasında ,acık alana direk havalandırma yapılmıyor haliyle
tekniker46
Uzman tekniker46
23 Nisan 2018

Linye hattını proğram otomotik yapıyor. Havalandırmayı da cihaza sağ tıkla havalandırma tesisatı ekle ve o tesisatı boru parçası ekle diyerek dış duvara kadar taşıyabilirsin. Ama şunu da unutma havalandırma mesafen 10 mt yi geçiyorsa fan takmak mecburiyetindesin ve her dirsek 3 mt sayılıyor. Yani 2 dirsek birde 4 mt havalandırma kanalı atarsan limitini doldurmuş oluyorsun.


Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.

dogalgazfirmalari.com