Mechengg
Mechengg
03 Ağustos 2018

Gazmer ic tesisat sınavı

Merhaba, yakın zamanda gazmerin dogalgaz ic tesisat sinavina girecegim. Merak ettigim konu sinavda bize tablo vs verilecek mi?


Reddit
Reddit
03 Ağustos 2018

Verilecek 


Mechengg
Mechengg
03 Ağustos 2018

Peki elinizde ornek sayısal soru varsa rica etsem atar misiniz mail olarak 
ali.isbulan01@outlook.com
Bir de yanimizda cetvel hesap makinesi mi goturucez sadece


SalvatoreGreco
SalvatoreGreco
03 Ağustos 2018

Adana da yapılacak sınava gireceksen çok kasmana gerek yok 


Mechengg
Mechengg
03 Ağustos 2018

Neden


Msonay
Msonay
29 Ağustos 2018

Merhaba arkadaşlar yarın gazmerin yapacağı doğalgaz tesisatı sınavına girecem. Test soruları ve kolon hesabı, boru hesabı soruları elinde olan varsa acil yardım edebilir mi sonayy23@outlook.com 


Proman
Proman
04 Ekim 2018

Arkadaslar bana da kolon hesabi ve boru capi hesabi için uygulama soruları lazim. Elinde olan varsa mail atabilir mi? kamil.mercimek2017@yandex.com


hkndmrkrn
hkndmrkrn
19 Ekim 2018


Merhaba, Gazmer İç Tesisat ve Endüstriyel Doğalgaz Yetkilendirme Sınavı için elinde çıkmış ve uygulama soruları olan arkadaşlar aşağıda bilgisini verdiğim mail adresine soruları atabilirler mi? Teşekkürler.

hkn_dmrkrn@hotmail.com


Lütfi Sarı
Lütfi Sarı
07 Kasım 2018

merhaba  ben de Gazmerin Doğalgaz İç Tesisat Mühendis Yeterlilik belgesini ve doher belgebelge  için sınava girmeyi düşünüyorum da sınav ile ilgili deneyimi olan varsa bilgi verebilirse çok sevinirim. bir de rica etsem soruları bana da gönderebilirseniz çok sevinirim lutf-sari@hotmail.com iyi çalışmalar.


Çağla KAYIKÇI
Çağla KAYIKÇI
28 Aralık 2018

Merhaba, gazmerin iç tesisat ve endüstriyel sınavları ile ilgili çıkan soruları ve çalışmak için gerekli dökümanları bana da mail olarak yollar mısınız? sınavlarla ilgili genel bilgi verebilir misiniz? içinde çizim var mı, sınav ne kadar sürüyor, zorluk derecesi nedir çok ayrıntılı sorular var mı? hiçbir şey bilmiyorum sınavla ilgili. o yüzden vereceğiniz her türlü bilgiye ihtiyacım var. şimdiden çok teşekkür ediyorum.

cagla.kykc@gmail.com  (soruları ve dökümanları bu adrese gönderebilirsiniz)


Hakkı
Hakkı
15 Ocak 2019

Merhabalar, cumartesi gazmerin endüstriyel doğalgaz sınavına gireceğim. Çalışabileceğim dökümanları ve ilgili sınav sorularını atabilir misiniz ? hakkierdm@gmail.com


cancomecan
cancomecan
18 Nisan 2019

doğalgaz iç tesisat  mühendisliği sınavına gireceğm canberkcome@gmail.com atar mısınız ?


Mustafa Kağan Atıcıoğlu

Merhaba, Gazmer İç Tesisat ve Endüstriyel Doğalgaz Yetkilendirme Sınavı için bilgi ve belge dökümünü mustafakaganaticioglu@hotmail.com adresine atabilir misiniz?
Teşekkürler. İyi çalışmalar.


keremkzrglu
keremkzrglu
01 Ağustos 2019

Merhaba, Gazmer İç Tesisat ve Endüstriyel Doğalgaz Yetkilendirme Sınavı için çıkmış sorular ve dökümanları atabilirmisiniz keremkzrglu@gmail.com adresine atabilir misiniz?


emirsvm
emirsvm
11 ay önce

merhabalar. gazmerin dogalgaz ic tesisat sinavina gireceğim elinde soru ya da döküman olanlar memirhan.sevim@gmail.com adresine atabilirse çok sevinirim. Herkese iyi çalışmalar dilerim.
Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.