xenable
xenable
4 ay önce

Gazmer Mühendis Yetkilendirme Sınavı Nasıl Yapılıyor?

Konu ile alakalı fazlaca başlık ve yorum mevcut ancak yazılı denilen kritik hesap sorusunda formuller vs herşeyi bizden mi istiyorlar? Zaten 2 gün var sınava hangi birini nasıl aklımda tutacağım bilemiyorum.


Tayfun Tekin
Tayfun Tekin
4 ay önce

Sınava geçen hafta girdim yazılı sınav korkutmasın sınavdan önce soruyu nasıl yapacağın anlatılıyor zaten sınav kağıdında da işlem sırasına göre formüller veriliyor. Test sınavı içinde sitede 2 3 tane deneme sınavı veya çıkmış sorular var onlara bakarsın cevaplarında birkaç tane hata var araştırır doğrusuna bakar ve bir tane gaz dağıtım firmasının şartnamesi okursan rahatlıkla geçersin.


xenable
xenable
4 ay önce

Tayfun Tekin yazdı:
Sınava geçen hafta girdim yazılı sınav korkutmasın sınavdan önce soruyu nasıl yapacağın anlatılıyor zaten sınav kağıdında da işlem sırasına göre formüller veriliyor. Test sınavı içinde sitede 2 3 tane deneme sınavı veya çıkmış sorular var onlara bakarsın cevaplarında birkaç tane hata var araştırır doğrusuna bakar ve bir tane gaz dağıtım firmasının şartnamesi okursan rahatlıkla geçersin.Peki belgeyi ne zaman aldın yada alabildin mi?
Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.