ulk3rxx
ulk3rxx
10 ay önce

Kombiyi kendimiz alıp montaj yaptırsak daha mı ucuza gelir

Merhabalar kombi ve radyatörleri kendimiz alıp  montajını yaptırsam dahami uyguna gelir bütçe konusunda kısıtlı olduğum için sormak istedim.


Ahmet Solmaz
Uzman Ahmet Solmaz
10 ay önce

ilk önce kombiyi kaç liraya alıyorsunuz en ucuz uonu arıştırın. sonra en işçilik fiyatına fiyat alın. sonr mantaj ve işçilik fiyatını alın hangisi ucuz ise onu yaptırın derim ama sunu gördğmki kombiyi müşteri aldıgı zaman hep bir sıkıntı çıkmıştır. 


canguntan
Danışman canguntan
9 ay önce

Ucuz olacak diye bu şekilde iş yaptıran pek çok kişi daha sonra buna pişman olmuştur.Cihazı netten ucuza bulursunuz.Kombiyi asacak ucuza bir de usta bulursunuz. Projeyi de biri çizer. Sıkıntı yaşadığınızda usta size gelmiyorum dese hiç bir sorumluluğu yoktur. Yetkili proje firması da size "ben sadece proje çizdim" şeklinde bilgi verecektir. Bazı konular için kaderiniz ile başbaşa kalırsınız.
Kombiyi netten ucuza aldığınızda ve bir sorun çıktığında yüzyüze görüşecek kimse de olmayacaktır. Ucuza yaptırdığınız iş size çok pahalıya malolabilir ve hatta gazınız açılsa bile ehliyetsiz kişiler kombinizi ve gazınızı yaparsa sadece paranız değil ama canınızı da kaybedebilirsiniz.
Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.