erascan
erascan
18 Mayıs 2006

Sizce Atmosferik kazanmı? Brülörlümü?

            Evet arkadaşlar, sizce atmosferik kazanlarmı daha iyi, brülörlü kazanlarmı daha iyi?

                


ahmetq
ahmetq
18 Mayıs 2006

Atmosferikmi? Üflemeli mi demek istedin heralde?


projeci
projeci
18 Mayıs 2006

ATMOSFERİK BRÜLÖRLÜ KAZANLAR CEBRİ BÜRÜLÖRLÜ KAZANLARDAN DAHA ŞIK GÖRÜNMESİ VE AZ YER KAPLAMASI AÇISINDAN ÇOK AVANTAJLI,ANCAK ATMOSFERİK BRÜLÖRLÜ KAZANLAR DAHA FAZLA SES ÇIKARIYORLAR VE KAZAN DAİRESİNE YAKIN YERLERDEKİ DAİRELER BU DURUMDAN ÇOK ŞİKAYETÇİ OLUYORLAR.ATMOSFERİK BRÜLÖRLÜ ALINMAK İSTENİRSE FREKANS KONTROLLU OLURSA SES PROBLEMİ ÇÖZÜLÜYOR AMA BU KEZ DE MALİYET ARTIYOR.BİR DE ORTAM HAVALANDIRMASI ATMOSFERİK BRÜLÖRLÜDE ÇOK DAHA İYİ YAPILMASI GEREKİYOR.HAVA ÇOK ÖNEMLİ.REKLAM OLMASIN AMA VİESSMANN BU KONUDA SON DERECE GÜZEL.SES SEVİYESİ 60 dBA E KADAR DÜŞÜYOR.

İYİ ÇALIŞMALAR.
ahmetq
ahmetq
18 Mayıs 2006

Bence ikisininde artıları ve eksileri mevcut ancak öncelikle düşünülmesi gereken kazanın bir toplama kazan değilde bir marka kazan olması bu şekilde arıza teşhisi  servis kolaylığı ve zamanı çok düşüyor bu da cihazın markasıyla alakalı. Yani kısacası kazan A marka Brülör B marka ve Kontrol paneli C marka ise çıkacak arızada bu üç markanın servisleri topu birbirlerine atıp duruyorlar. Sonuç toplama değil marka bi kazan oda pek yok benim bildiğim bir yada iki tane


NIGHTSUN
NIGHTSUN
22 Mayıs 2006

Üflemeli brülörlerde eğer iyi kalite bir brülör kullanılırsa, yakıt hava karışımı, ideal yanma değerlerine çok yakın elde edilebilir.
baklava
baklava
23 Mayıs 2006

  mrb arkadaşım..

  bende arkadaşlar gibi düşünüyorum.. iki brülöründe kendine göre + ve - leri vardır. Ama atmoserik brülör tercih edersen havalandırma çok önemli..

    En güzeli sistemi bir bütün olarak değerlendirmen olacaktır. ben olsam komple bir marka üzerinde yoğunlaşırdım. ki SERVİS problemi çekmeyeyim....

                     kolay gelsin...


Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.