Faith
Faith
15 Haziran 2006

ocak+hermetik şofben+soba projesi lazım

merhaba ben yaklaşık 1 aydır bu siteyi günlük takip etmekteyim. benim  ocak+hermetik şofben+hermetik soba için teklif vereceğim bunu kapsayan bir proje varsa gönderebilirmisiniz.

herkese kolay gelsin..


burakksa
burakksa
15 Haziran 2006

merhaba kardeş.be sana yardım edebilirim ama neden hermetik şofben kullanıyosun anlamış değilim?hermetik kombi tercih etmen daha mantıklı olur bence?mail adresini verirsen proje gönderebilirim.


Faith
Faith
16 Haziran 2006

merhaba yardımın için şimdiden teşekkürler.

bu talepte bulunan kişi kiracı olduğundan bu şekilde daha ekonomik olduğunu düşünüyor.ayrıca bir odada ısınıcığı için petek falan düşünmüyor.

kolay gelsin...
marlo
Supervisor marlo
16 Haziran 2006

sadece cihazlar için eklif vereceksen firmaların fiyat kataloglarından faydalanmanı tavsiye edebilirim. ama gider ucuz olsun diye adı duyulmamış markaları söylersen iş batar söyleyeyim.


Faith
Faith
16 Haziran 2006

hayır sadece satış değil proje ve tesisatta dahil. ayrıca hesaplama yaparken tüketim değerini ocak+hermetik şofben 3,4 ve  hermetik soba 1,6 toplam 5 m3/h alacağım değilmi yanlışım varsa düzeltirmisiniz.Birde demirdöküm sobada 9 kw var bu 100 m2 lik bir evdeki odaya yeterlimi? soba kapasitesinin seçilmesi ve yerleşimi hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim

  
Faith
Faith
16 Haziran 2006

mailim:  termo-ofis@hotmail.com
marlo
Supervisor marlo
16 Haziran 2006

söylediğin debileri kullanabilirisn. 9 kw lık bir sobabının ısıl kapasitesi 7740 kcal dir. evdeki ısıtacağın oda nın ısıl ihtiyacı ne ona göre karar ver. (odanın m3 ünü bul ve ısıl kat sayısıyla çarp.)


Ramazan Karakoca
Ramazan Karakoca
4 ay önce

Selamünaleyküm ben Yeni evime tasinacagim ama orası merkezi sistem evimin içine su ısıtıcı şohben koyruracagim sohbene pureje gerekli mi
Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.

dogalgazfirmalari.com