corbus
corbus

Kayıt Tarihi : 06 Ocak 2009
Son Ziyaret : 05 Şubat 2014
OSMANİYE

takip et mesaj

Yazmış Olduğu Cevaplar


Konu: NEVA KOMBİ Mİ? PROTHERM KOMBİ Mİ ?

corbus
corbus
09 Kasım 2009

tesekkurler TrengineerKonu: BİR MERKEZİ SİSTEM MALİYETİ NEDİR

corbus
corbus
04 Mayıs 2009

Önerileriniz için teşekkürler evet sektörde yeniyim ve dediğiniz gibi bir yerde çalışarak yani yaşayarak öğrenmek en etkili öğrenme biçimi.


Konu: MÜŞTERİ TAHSİLATLARI NASIL YAPILMALI?

corbus
corbus
03 Mayıs 2009

Mefisto arkadaşım bankayla anlaşıp dogalgaz tesisat kredisi kullanabilirsin demişsin o nasıl oluyor biraz daha açıklar mısın?
Konu: KAYNAKÇILARIN ÜCRETLERİ HAKKINDA

corbus
corbus
30 Nisan 2009

Peki bir tesisatta kaç tane vana var.Eğer ben kaynakçıyı götürü usulü çalıştırırsam bir tesisatta ort. ne kadar vermem gerekiyor.Bişey daha soracağım doğalgaz iç tesisat ustası lazım olursa nereden bulabilirim?


Konu: D.GAZ TESİS.SATIŞ FİYATI NASIL BELİRLENİR

corbus
corbus
27 Nisan 2009

hvac arkadaşım bana şöyle bişey lazım.mesala 120m2 bir evin kombili d.gaz tesisatı için maliyet(tabi bunu ayrı ayrı kalemler halinde yazarak örneğin malzeme fiyatı,işçilik,proje vb) + kar oranı = satış fiyatı.Böyle ayrı ayrı açık bi şekilde lazım.Eğer zahmet olmazsa böyle biraz daha açık yazman mümkün mü?Şimdiden teşekkürler.

Birde acaba kayseriye gelsem bana proje çizimi öğretebilir misin?Hem sanada yardımcı olabilirim.Üniversiteyi kayseride okuduğum bu arada.Eğer böyle bir yardımın olursa çok makbule geçer.
Konu: DOĞALGAZ İŞİNİ ÖĞRENMEK İÇİN ACİL YARDIM

corbus
corbus
26 Nisan 2009

Arkadaşlar yalnış anlaşıldım galiba bedava çalışabilirim dememdeki kasıt bu işi öğrenip (yaklaşık 1 ay gibi bir sürede) daha sonra kendi bölgemde bu işin dükkanını açacağım.Ekibim hazır gibi yani ben de proje çizme,rölöve alma,teklif verme,uygulamada dikkat edilecek hususlar gibi konuları öğrenirsem işi daha bilinçli yaparım diye düşündüm.


Konu: DOĞALGAZ PROJE VE UYGULAMALARINI ÖĞRENMEK

corbus
corbus
24 Şubat 2009

 İlgin için teşekkürler erdal arkadaşım.Ben makina mühendisiyim ve şu an bir inşaat firmasında çalışıyorum.Ama bu doğalgaz işini projesi,uygulaması ve tesisat malzemelerinin nereden temin edileceği de dahil herşeyini öğrenmek ve kendimi yetiştirmek için bir yer arıyorum.Eğer yardımcı olursan sevinirim.

Mail: tamerkahraman2007@hotmail.com