therock
11 Şubat 2012

Tesisat Mühendisliği Uygulama Kitabı

Merhaba ;

arkadaşlar elinde " Tesisat Mühendisliği Uygulama Kitabı " bulunan ve paylasabilcek birisi varmı ? çok acil lazım bana..

şantiyeye yeni başlıcak arkadaşla içinde çok kıymetli bir kaynak .lütfen paylaşım yapalım . teşekkürler...


therock
13 Şubat 2012

beyler kimse okumuyormu bu formları .bi ilgilenin lütfen ...


mehmetsait34
13 Şubat 2012

ISISAN BİR PDF FORMATI VARDI AMA UYGULAMALIMI BİLMİYOM.DOĞALGAZDAMI ÇALIŞIYON?


delta_81
13 Şubat 2012

http://www.ttmd.org.tr/booksSale.aspx?kitapID=3

Bu kitabimi ariyorsun? Bende almayi dusunuyorum, kitabi inceleyen arkadaslar bilgi verebilirmisiniz, kitap faydalimi?Sleeplessminds
13 Şubat 2012

   Elinizin altında mutlaka bulunması gereken bir kitap. Mekanik tesisatla ilgili hem teori hem uygulama olarak çok faydalı bilgiler içermektedir. Özellikle uygulamaya yönelik olarak bir çok konuda bu kitaptan faydalanabilirsiniz.


therock
14 Şubat 2012

mehmetsait34  şantiyede çalısıorum dostum ..şanty şef yrdmcısıyım..1,5  yıldır... bu kitabın içerigine konularına bakınca tam aradıgım kitap fakat sürekli yanımda taşıma lüksim yok şantiyede....bu yüzden pdf vb  formatta bulup indirmek istiyorum..eger elinde olan yada link verebilcek olan varsa sevinirm.saygılar..


silverhill
17 Şubat 2012

therock,

" Tesisat Mühendisliği Uygulama Kitabı "  Türk Tesisat Mühendisleri Derneği yayını olup pdf olarak internet ortamında bulamayacağın bir kitaptır.Kitabı baskı şeklinde satın alabilirsin.

Sleeplessmind,

Mekanik Tesisat sektöründe çalışacak ise meslek hayatın boyunca oldukça yararlı olabilcek bir yayın.Ancak alıntı yapılan standartlarn 2 yılda değiştiğini düşünürsek kitaptaki bilgilere azda olsa ilave etmen gerektiğinide bilmeni isterim.

 


 
therock
22 Şubat 2012

silverhill

Türk Tesisat Mühendisleri Derneğinden kitabı istedim .yakında elime geçicek umarım..tevsiyen için saol
Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.