machinarium
machinarium
18 Aralık 2013

ZETACAD L SEKLINDE KASKAD BACASI

3 ADAT 100 KW KAZAN BİR DUVARDA 3 ADET 100KW KAZAN YAN DUVARDA OLMAK ÜZERE L ŞEKLİNDE Kİ KASKAD SİSTEMİNE ZETACAD DE BACA ÇİZEMİYORUM 1 TANE KASKAD TOPLAYICISINI BÜTÜN BACALARA BAĞLAYAMIYORUM KABUL ETMİYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.


machinarium
machinarium
18 Aralık 2013
ozancirpan
Uzman ozancirpan
18 Aralık 2013

Zetacadden bayağı uzak kaldım ama, kullandığınız kazan servisi 6 kazanı tek bacaya bağlamanız konusunda ne diyor. 7li kaskadı 4+3 şeklinde iki baca yaptırmışlardı bana.


machinarium
machinarium
18 Aralık 2013

mevcut halde saun 35 cm çapında bacam var. Çizimini yaparken tek bacaya bağlayamıyorum 2 baca yaparsamda 2 bacayı birbirine bağlayamıyorum butün kazan bacalarını tek bir kaskad toplayıcıda birleştirdiğim zaman yukardaki gibi oluyor ve zatacad bağlantı yapılmamış baca uyarısı veriyor.


machinarium
machinarium
18 Aralık 2013

aynen bu şekilde yapılıyormuş resimdeki gibi ilerde karşılaşacak arkadaşlara bilgilendirme olsun.


mhmtpln
mhmtpln
23 Aralık 2013

en bastakı buyuk kombının uzerıne gelıp kaskat toplayıcısı yapmıssın ve o kaskad toplayıcısı o duvardan cıkıp olemı kalıyo yukarya baca cıkması lazım orda sen onu yapmamıssın galıba bına boyu kadar yukarıya baca borusu ekle deyıp cm olarak kac cm ıse yazıp sonlandıracaksın benm yaptıklarımın hepsı ole yanı duvardan cıkıpta o sekılede kalmaz kalamaz hata verır\r

Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.

dogalgazfirmalari.com