alibozkurt
alibozkurt
26 Nisan 2017

TEK KUTUDAN BESLENEN İKİ İKİZ VİLLA

Merhabalar , bir proje yaptım gönderdim onaylattım ancak aklıma bişey takıldı. Yanlışın neresinden dönersen kardır o sebeple bir yanlış varsa hemen düzeltelim. Bir adet ikiz villa projesi yaptım. Tek kutudan besleniyorlar. Bitişik şekildeler. (Görselden görebilirsiniz). Bu iki dairenin projesini gönderirken tek kutudan ikisini de besledim ve ikisininde kolonu aynı oldu. Ayrıca iç tesisatları da çizip yolladım. Ayrıca bu iki dairenin adresleri de aynı yalnız dairelerden birinin sokak numarası 4A diğerininki 4B. Ancak gaz dağıtım şirketinden ön abonelik alırken iki aboneliği de 4B ye göre verdiler. Ben de projeyi o halde gönderdim. Yani ikisinin adresi de aynı oldu. Müşteri de abonelik alırken daire 1 ve daire 2'ye 4B nosu ile abonelik aldı. Şimdi bunun gaz açım esnasında bize bir sorun yaratma ihtimali varmı?MertAli
Supervisor MertAli
26 Nisan 2017

Yanlışlık abonelik sürecinde başlamış sizde o yanlıştan devam etmişsiniz. Bu 2 villanın sokak numaraları farklı ise 2 ayrı abonelik olmalı idi. Bu aşamadan sonra 2 seçeneğiniz var.

1. Aboneliği düzelttirmek ve 2 ayrı proje hazırlamak (olması gereken)
2. Hiç sesinizi çıkarmadan bu şekilde gazın açılma ihtimalini değerlendirmek (kapı nolarını dahi sökmelisiniz, müşterinizi de uyarmalısınız)

2. seçenek daha kolay gibi gözükebilir ancak durumun anlaşılması sonucunda daha çok iş ve mutsuz müşteri olacaktır.


Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.