Konu: Webcad kullanan var mı?

mühyenilikci
mühyenilikci
16 Aralık 2019

https://eksisozluk.com/webcad--6277386

Arkadaşımız burada gerekli bilgileri vermiş okuyabilirsiniz. 


mühyenilikci
mühyenilikci
16 Aralık 2019

Yoğuşmalı Mühendis yazdı:
3D modunda rotate nasıl yapılır bulamadım. Yardımcı olur musunuz?


3 boyutlu ekrana geldiğinizde görünüm sekmesine basın açılan sayfayada 3b kamerayı kitle özelliğini pasif yaptığınızda rotate yapabilirsiniz. 


Yeni Mezun
Yeni Mezun
30 Aralık 2019

https://plnr.webcad.com.tr/

Hattı çizerken iniş ve çıkışları nasıl yapıyoruz bulamadım


mühyenilikci
mühyenilikci
31 Aralık 2019

Yeni Mezun yazdı:
https://plnr.webcad.com.tr/

Hattı çizerken iniş ve çıkışları nasıl yapıyoruz bulamadım


Artı ve eksi yazarak cm giriyoruz enter a basıyoruz. +40 enter veya - 100 enter


Ahmet Solmaz
Ahmet Solmaz
09 Ocak 2020

mühyenilikci yazdı:
Ahmet Solmaz yazdı:
webcad ile proje gönderdim bazı avantaj ve dez avantajları var ancak gasline bana daha basit ve kullanışlı geliyor. çünkü bazen başka birinin çizdiği projeyi bende alıp kopyalama imkanı ve gönderme imkanı oluyor ancak webcad te öyle proje alıp verme yok maalesef sadece çizdiğim firma üzerinden gönderim yapabiliyorsun ancak benim uzak oldugum yerlere başaka arkadaşalrım çizip bana gönderiyor bende projeyi içeri veriyorum birde gasline ülke genilinde çalıştıgı için daha çok yer kapsıyor webcadtin bizi karı derseniz birşeylerde rakip olmak güzel birde ilk ödeme yok şimdi gasline da kaldırmış ama zetacad te hala ilk satın alım varmış 


Keşke programı tam kullanmayı öğrendikten sonra böyle bit yorum yapsaydınız anlaşılan o ki programı kaba taslak kullanmışsınız. Dosya bölümünden İçe ve dışa aktara basarak dosyalarınızı arkadaşlarınıza gönderebiliyorsunuz Webcad de. Ayrıca projede sıkıntı yaşadığınız da Webcad çalışanına projenin adını söylediğinizde direk projenin içerisine girip müdahale edebiliyor. Gasline gibi dosyayı gasline destek ekibine mail falan atmanıza gerek yok. Webcad şuan da çizim programları olarak birçok yeniliği var bilgisizce yorum yaparak yeni mühendis arkadaşların kafalarını karıştırmamak gerekir.


Bunu webcad çalışanı olarak yazdıgınız aşikar webcadi deniyen herkes iyi bilirki internet bağlanmak zorunda olduğundan bazı sıkıntılar yaşıyorduk. bende webcad kullanıcısıydım artık gasline gelen güncelemeler ile birlikte artık daha hızlı ve daha ekonomik (sioratası) ben burdan kaznç sağlıyorum hangisi bana daha karlı ve hızlı ise onu kullanırım senin gibi  bit yorum yapmam ve taraflı yorum yapmam. Bu yorumunuzdan sonra bende artık webcad kesinliklle kullanmayacağım ve önermeyeceğim.


haliloz3r
haliloz3r
09 Ocak 2020

Merhabalar Ahmet bey Webcad teknik destek sorumlusu Halil ben öncelikle "mühendis yenilikçi" kullanıcı isimli arkadaş Webcad çalışanı değildir muhtemelen bizi kullanan yüzlerce mutlu kullanıcımızdan biri yazdıklarınıza birinci ağızdan yanıt vermek isterim Sigortanın ekonomik olması bizimle veya diğer firmayla alakalı bir durum değildir. Sigorta firmaları ile alakalı bir durumdur ve sigorta firmalarının yaptığı son güncelleme ile webcad üzerinden kesilecek toplu poliçelerde çok uygun fiyatlarla poliçe olusturabilrsiniz, internet ile ilgili kısımda kullandığımız bulut teknolojisinden dolayı internet bağlantısına ihtiyaç duymaktayız projeleriniz 2dk da bir otomatik olarak bulut sistemine kaydolmaktadır, internet olan dünyanın her bir noktasından projelerinizin son haline erişebilir düzenleyebilir ve gönderim yapabilirsiniz son söyledikleriniz için ise bizim için her bir firma kullanıcısı değerlidir sizleri yeniden kazanmak değerli görüşlerinizi dinlemek için dilerseniz sizinde müsait olduğunuz bir gün müşteri temsilcimizle ziyaret etmek isteriz. İyi çalışmalar dileriz.


mühyenilikci
mühyenilikci
09 Ocak 2020

Ahmet Bey birincisi Pendik de bir firmada çalışıyorum Webcad i firmam da kullanıyorum eğer bu şekilde webcad elemanı oluyorsam dediğin doğru :) adım Hakan numaramı istersen özelden yaz cevaplarım çay içmeye de beklerim doğruları söylememden neden çekindiniz anlamadım :)


mühyenilikci
mühyenilikci
09 Ocak 2020

Bu arada herkes rızkını yer


Ahmet Solmaz
Ahmet Solmaz
10 Ocak 2020

haliloz3r yazdı:
Merhabalar Ahmet bey Webcad teknik destek sorumlusu Halil ben öncelikle "mühendis yenilikçi" kullanıcı isimli arkadaş Webcad çalışanı değildir muhtemelen bizi kullanan yüzlerce mutlu kullanıcımızdan biri yazdıklarınıza birinci ağızdan yanıt vermek isterim Sigortanın ekonomik olması bizimle veya diğer firmayla alakalı bir durum değildir. Sigorta firmaları ile alakalı bir durumdur ve sigorta firmalarının yaptığı son güncelleme ile webcad üzerinden kesilecek toplu poliçelerde çok uygun fiyatlarla poliçe olusturabilrsiniz, internet ile ilgili kısımda kullandığımız bulut teknolojisinden dolayı internet bağlantısına ihtiyaç duymaktayız projeleriniz 2dk da bir otomatik olarak bulut sistemine kaydolmaktadır, internet olan dünyanın her bir noktasından projelerinizin son haline erişebilir düzenleyebilir ve gönderim yapabilirsiniz son söyledikleriniz için ise bizim için her bir firma kullanıcısı değerlidir sizleri yeniden kazanmak değerli görüşlerinizi dinlemek için dilerseniz sizinde müsait olduğunuz bir gün müşteri temsilcimizle ziyaret etmek isteriz. İyi çalışmalar dileriz.Halil bey verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ancak sizde takip ettiginiz üzere keşke bana değilde ilk önce olumlu yorum yapan çok değerli arkadaşınıza deseydiniz ki webcad için yazdıklarına teşekkür ederiz ancak hakaret içerikli yazı için düzeltme yapmasını rica edebilirdiniz. ben bunu görmeseydim veya öğrenmeseydım teşşekür ederim. Bana yapılan saygısıylı ilk önce siz gördüğünüz için dile getirmeniz gerekirdi. Sadece sizin ile çalışanlara değil herkese aynı eşitlikte olmalıydınız TEŞEKKÜRLER.  


Ahmet Solmaz
Ahmet Solmaz
10 Ocak 2020

mühyenilikci yazdı:
Ahmet Bey birincisi Pendik de bir firmada çalışıyorum Webcad i firmam da kullanıyorum eğer bu şekilde webcad elemanı oluyorsam dediğin doğru :) adım Hakan numaramı istersen özelden yaz cevaplarım çay içmeye de beklerim doğruları söylememden neden çekindiniz anlamadım :)ilk önce insan yaptıgının farkında olmalı. Özür dileyip yaptıgım yanlış kusura bakma diyeceksin. Buradan adam helal olsun çaya davet etti arayı yumusatmaya çalışıyor diyenler olacaktır. ben sizi tanımam etmem kim oldugunuz da omurumda olmaz zaten de sizinde dediğiniz ibi herkes rızkını yer elhamdülillah nasip adamlar program kurmuş bizde görüşlerimi zi yazdım zatecadla alakalı olamsam bile onun ile bile küçük bir yorum yaptım. Bana dediğiniz kelimeyi sizi aynen yorumlarınız için iletiyorum. 


MertAli
Supervisor MertAli
10 Ocak 2020

Site Kuralları

  1. Site içerisinde veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları/markaları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanılamaz.


Lütfen karşılıklı saygı çerçevesinde ve konuyu amacından uzaklaşmadan mesaj göndermeye gayret edelim. Bu durum devam ederse başlığı kapatmamız gerekecek.


Yeni Mezun
Yeni Mezun
10 ay önce

Kemal ÜNLÜ yazdı:
Başkentgaz ile entegrasyon sürecine başladıklarını duyurdular.

Bildiğim kadarıyla Zetacad, Gasline ve Webcad'in aynı anda kullanımda olacağı ilk bölge Ankara olacak. Rekabet kızışıyor kemerlerinizi bağlayın :)


Webcad'i Zetacad satın almış. Rekabeti unutun


Yeni Mezun
Yeni Mezun
7 ay önce

Zetacad bilgi merkezinde karşıma çıkan duyuru webcadi bünyemize kattık filan diyor
Kemal ÜNLÜ
Kemal ÜNLÜ
2 hafta önce

Webcad Ankara'da sessiz sedasız kullanıma açıldı. Başkentgaz duyurusunu yaptı.
Ancak Webcad "bu önemli gelişmeyi" nedenini anlamadığım bir şekilde kendi sosyal medya hesaplarından dahi duyurmadı.
Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.