ZetaCAD
ZetaCAD
11 Şubat 2020

Gücümüze güç katıyoruz

Değerli Sertifikalı Firmalarımız;
 
2004 yılından bu yana Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet verdiğimiz Doğal Gaz Proje Çizim Programımız ZetaCAD, 2020 yılında hizmet kalitesini daha da genişletmek ve teknolojisini geliştirmek için yeni bir atılım gerçekleştirdi ve Doğal Gaz Proje Çizim Programı Webcad ile iş birliği gerçekleştirerek güçlerini birleştirdi.
 
Teknoloji ve deneyimlerimizin işbirliğinden yola çıkarak  bu yolda tüm Webcad kullanıcılarına ürün kalitesi anlamında geniş kapsamlı hizmet vereceğimizi, birlikteliğimizden doğan tüm pozitif imkanları sunacağımızı, tüm teknolojik altyapıyı sistemli bir şekilde uygulayacağımızı taahhüt ve takdim ederiz.
 
Bu sinerjiden doğan yenilikçi bakış açımız ile, 2009 yılında İstanbul ZetaCAD kullanıcısı olup şu anda Webcad kullanan ve Webcad kullanmaya başlayacak olan firmaların ZetaCAD sisteminde 2009 yılından kalan kontörlerini Webcad üzerinden değerlendirebileceklerini duyurmak isteriz. Aktarılacak kontör miktarları ise 2009 ve 2020 yılları arasında kontör birim seviyelerinde gerçekleşen değerlemeyle orantılı olarak hesaplanacaktır.
 
Webcad müstakil bir firma olarak sizlere hizmet etmeye devam edecektir.
 
Webcad ve Zetacad işbirliğinin tüm sektöre hayırlar getirmesini temenni ederiz.zetacaddiposwebcad


mühyenilikci
mühyenilikci
11 Şubat 2020

Maşallah hayırlı olsun


Uzaktan Mühendis
Uzaktan Mühendis
11 Şubat 2020

eski zetacad, yeni webcad kullanıcısı olarak memnun olduğum gelişme. Öncelikle İstanbul'a sonrasında tüm Türkiye'ye hayırlı olsun.


Kemal ÜNLÜ
Uzman Kemal ÜNLÜ
12 Şubat 2020

rekabetin güçleneceğine sevinirken zetacad cephesinden stratejik bir hamle gelmiş 
bizim için pek hayırlı bulmadığım gelişme


mufi
mufi
12 Şubat 2020

Sektöre hayırlı olsun. Ben memnun oldum webcade anadolunun kapıları açılmış oldu. Tokat'a bekliyoruz


mühyenilikci
mühyenilikci
12 Şubat 2020

İki programın birbirine katacağı çok hızlı ve mantıklı özellikleri var iki programın da güzel noktaya geleceğini düşünüyorum. Karamsar olmamak gerekir.
Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.

Benzer Konular
turgut
26 Eylül 2006
dogalgazfirmalari.com