MakMüh
MakMüh
20 Haziran 2017

PROJE HATASI

ARKADAŞLAR MERHABA,

ANKARADA DOĞALGAZ FİRMASINDA ÇALIŞIYORUM, Bİ SIKINTI OLDU VE ŞU AN NASIL BİR ADIM ATMAM GEREK BİLEN BİRİSİ YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM. BİZ Bİ DAİRENİN PROJESİNİ ÇİZMEK İÇİN ANLAŞTIK AMA PROJE AŞAMASINDA DAİRENİN ZATEN PROJESİ OLDUĞUNU VE SAYACINI BİLE ALDIĞINI ÖĞRENDİK. DAİREDE SAYAÇ YOK. YAPAN FİRMAYI ARADIM EVET YAPTIK BİZ SAYAÇTA TAKILMIŞ GÖRÜNÜYOR EKSİK İŞİMİZ YOK DEDİ. BU AŞAMADA BAŞKENTGAZLA MI İLETİŞİME GEÇMELİYİM. İLETİŞİME GEÇSEK BİLE AŞAMALAR NASIL OLUR DİĞER FİRMA PROJEYİ İPTAL Mİ ETMELİ SAYAÇ ALINMASINA  RAĞMEN. YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM TEŞEKKÜRLER.


Engin UYSAL
Danışman Engin UYSAL
21 Haziran 2017

hiç bulaşma derim başkent gazla müşteri arasındaki muhabbet o sen müdahil olma derim. Bir sıkıntı varsa onu başkentgaz çözecektir. Hatta BAŞKENTGAZLA  projeyi yapan firma ve müşteri. senin müdavil olmana bile gerek yok.


MakMüh
MakMüh
21 Haziran 2017

GERÇEKTEN BEN DE İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMADIM DEDİĞİNİZ GİBİ YAPMAK BENİM DE İŞİME GELİR. TEŞEKKÜRLER


Engin UYSAL
Danışman Engin UYSAL
21 Haziran 2017

O dediğin tür işler sıkıntılı işler. Herkes müşteriyi kafasından atmak isteyecek. Bence hiç bulaşma sal müşteriyi başkent gazın üzerine ne halleri varsa kendi aralarında çözüp haletsinler derim. İşe sen girersen çok başını ağrıtırlar. Bu tür işlerde her zaman bir günah keçisi aranır.


MertAli
Supervisor MertAli
22 Haziran 2017

exelans haklı hiç bulaşma bencede, başkentgaz işi yapan firmaya eksiğini tamamlatırdafidakk
Uzman dafidakk
05 Temmuz 2017

başkentgaz müşteriden yanadır onu madur edeni patates eder sen araya kaynama :D projesini çizdiysen sildir aradan çekil

Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.