Eminbacak15
Eminbacak15
27 Eylül 2017

Subasman

arkadaşlar merhaba zetacad i yeni kullanmaya başladım sorunum şu : 3 katlı binada 120 cm den  kolon hattı götürmem gerekiyo fakat subasman 120 cm sonrasında zemin kat başlıyo ve binada subasmandan sonra çıkıntı var bu çıkıntının altından kolon hattı götüremiyorum  mimari de nasıl düzenleyebilirim? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler  


Engin UYSAL
Danışman Engin UYSAL
28 Eylül 2017

sevgili kardeşim senin subasman ile ne alakan var. sen doğalgaz borusu yürüteceksin. Bırak su basmanı falan düz duvar olarak yap. zetacad de subasman diye birşey yok. Benim bildiğim zemin topraktan  asma kata veya 1. kata kadar olan bölümdür. Subasmanı falan boş ver sen düz duvar olarak yerleştir. çıkıntını da göster birşey olmaz. bana oranın resmni atarsan sana ufak bir video çekerim sende o şekilde devam edersin. Yapacağım yardım anca bu olur sana.


tekniker46
Uzman tekniker46
03 Ekim 2017

Merhabalar. 

EXELANS hocam a katılıyorum. Doğalgaz projesinde sizden kimse subasmanı nı sormaz. Ama siz servis kutusunu aşşağı ve yukarı kaydırabilirsiniz. Mesela servis kutunuz bodrum kattaysa işaretlediğim çıkış koduna 315 yazarsanız bodrum katına alır servis kutusunu. Servis kutusu ilk başlangıç kodu yerden 15 cm dir.


Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.

Benzer Konular
dogalgazfirmalari.com