hakan53
hakan53
19 Mart 2019

MMO Kaydı Zorunlu mu?

Arkadaşlar gazmerden yeni sertifika aldım. Aksa doğalgaz firmasına kayıt için gittiğimde bir listew verdiler içinde oda kaydıda yazıyordu. Oda kaydı zorunlu mudur? Bilgisi olan yazarsa sevinirim internette kayıt yaptıran herkes pişman!!!


ftalfa
ftalfa
19 Mart 2019

Zorunlu kılıyorlar evet fakat bi işe yaradığını görmedim GasLine programında bi yerde kullanımı dışında.


semiyildiz
Danışman semiyildiz
20 Mart 2019

Evet kayit zorunlu cunku meslek odalari kanunla belirlenmis ve hukuki yetkinligi var, uzmanlik gerektiren meslek oldugu icin sicil numarasi almak icin odaya kayit olmak gerekiyor.
Oda kaydi avantajlari cok ,mesela asgari muhendis ucreti oda sayesinde burut 4750 TL ,bircok uzmanlik srtifikasini kolayca alabiyoruz,kongre seminer ,fuar,egitim,mobil uygulama dergi vs. Oda imkanlari sayesinde bilgi birikimi ve tecrube edinilebiliyor, ayrica mesleki kalite ve standartlar kontrol edilebiliyor, oda onay ve kontrolu olmayinca piyasada kalite ve verimlilik malesef kotu gidiyor,kafasina gore herkes birseyler yapiyor,muhendisler amele gibi calistiriliyor.....

Uygulamamızı indermek için buraya tıklayın : http://onelink.to/tzqa5z
 Marcopasha
Marcopasha
22 Mart 2019

Yetki belgelerimi gazmerden aldım. İGDAŞ için Odaya kayıt zorunlu mu ? Bana söylenen gerek olmadığı bu şekilde proje gönderebilecegim. Birde size sorayım?


Moderatörün Notu:
Konu ilgili başlığın altına taşındı.
Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.

dogalgazfirmalari.com