ozturkhuseyin086
ozturkhuseyin086
25 Nisan 2020

Dogalgaz ve mühendislik

Herkese hayırlı günler arkadaşlar devlet kredisi kosgeb felan hikaye yok kredi yok geri ödemesiz hepsi hikaye ben karadeniz de dogalgaz ve mühendislik üzerine yer açtım 60 bin TL param gitti firmalardan bayilik aldım 9 tane personelim var devlet kredisine sakın bulaşmayın devlet 1 verir 5 alır kendi paranız ile acımaya calışın kafanız rahat olur zor degil 


Engin UYSAL
Danışman Engin UYSAL
28 Nisan 2020

60 bin tl az gitmiş hiç birşey değil. Bende başvurmuştum o kadar uğraştırdılar ki allah yardım etsin alanlara. Bende kendi sermayemle kurdum yaklaşık 100-150 bin civarı gitti. Bayilik almadım  her markayı satmak daha karlı. 


canguntan
Danışman canguntan
01 Mayıs 2020

Devletin nefes kredisi vermesi elbette iyi ama sıkıntı şu. İlk taksit geldiğinde bu parayı geri ödeyecek kadar kazanmış olacak mısınız? Ayrıca Kosgep krediyi onaylasa da özel bankalar kredi notunuzu beğenmeyebiliyor. 


anilalpaslan94
anilalpaslan94
26 Mayıs 2020

ya arkadaşlar bu bayilik alma işlemleri nasıl oluyor teminat istendiğini duymuştum


canguntan
Danışman canguntan
27 Mayıs 2020

Eğer bir toptancı firmaya alt bayi olmak istemiyorsanız o zaman yetkili bayilik almanız gerekiyor ki o zaman sizden teminat isterler.İş yerinizi kurduktan sonra ana firmalardan biri ile görüştükten sonra istedikleri diğer şartları ve teminat konusunuda halledip bayi olbilirsiniz.
Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.

dogalgazfirmalari.com