hiznibey
hiznibey
15 Ekim 2020

ROTARY SAYACINDA GAZ GİRİŞ VE ÇIKIŞ PROBLEMİYUKARIDAKİ RESİMDEKİ GİBİ ROTARY SAYACINDA GAZ GİRİŞİ SAĞDAN OLUR MU? YOKSA SAYACA GİRİŞ HER ZAMAN SOLDAN MIDIR?


Mehmet58
Mehmet58
16 Ekim 2020

çoğunlukla soldan sağa, yukarıdan aşağıya dır.  Bazı sayaçlarda mesela Itron sağdan girip soldan çıkan da vardır ok yönü doğru olmalı.


tnrkpln
tnrkpln
16 Ekim 2020

Özel imalat nadir sağdan girişli sayaçlar mevcut ama bulmanız biraz zor olabilir. Biz bir tane aldık fakat tam bir ay beklemiştik.


Teknik Isı Mühendislik
Uzman Teknik Isı Mühendislik
16 Ekim 2020

İki tür de rotary sayaç var. Denk gelirse sağdan giriş de yapabilirsiniz. Fakat garantiye almak için soldan girişe göre tesisatı düzenleyin derim.


dafidakk
Uzman dafidakk
17 Ekim 2020

sayaç gaz dağıtım firması tarafından sağlanıyorsa (ki genelde öyledir) stoklarında sağdan girişli de genelde yoktur, en iyisi görüşüp ona göre projelendirmek.


Engin UYSAL
Danışman Engin UYSAL
20 Ekim 2020

Kardeşim genelde soldan girişlidir. Özel istekle almanız lazım o da gaz dağıtım şirketinde yok gibi bir şeydir. 3 adet taktım hepsini de soldan girişli tasarladım.  Resmen yılan yaptım hattı. Hatta bazı yaptığım yerlerin resimlerini göndereyim ve örnek olması açısından yardımcı olur umarım.
Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.

dogalgazfirmalari.com