Administrator
Site Yöneticisi Administrator
04 Temmuz 2022

Popüler Konu : Dogalgazprojesi.com Sponsorunu Arıyor

18 yıldır yayında olan dogalgazprojesi.com, 18.000’den fazla kayıtlı kullanıcısı ve günlük 5.000 tekil ziyaretçi ile sektör profesyonellerine ve doğalgaz tüketicilerine hizmet vermektedir.

Gönüllü bir topluluk tarafından kurulan ve yönetilen dogalgazprojesi.com yayında olduğu süre boyunca “bilgiye ücretsiz erişim” ilkesine sadık kalmış, tüm bakım ve barındırma maliyetlerini reklam gelirlerinden ve sponsorluk anlaşmalarından karşılamıştır.

Son dönemde artan maliyetleri karşılayabilmek için internet sitemizdeki reklam alanlarını hiç olmadığı kadar arttırmamız gerekti. Bu reklam artışının içeriğe erişimde bazı rahatsızlıkları da beraberinde getirdiğinin farkındayız. Bu rahatsızlığı ortadan kaldırabilmek ve daha temiz içerik sunabilmek için bu yılın ikinci yarısından itibaren tamamen reklamsız yayına geçmeyi hedefliyoruz.

Bu hedefimizde bize destek olabilecek sektör kuruluşlarını sponsorumuz olmaya davet ediyoruz.

Konuyla ilgili detaylı bilgi için  info@dogalgazprojesi.com eposta adresine yazabilirsiniz.


Yoğuşmalı Mühendis
Yoğuşmalı Mühendis
04 Temmuz 2022

Sevgili admin, öncelikle böylesine büyük bir ailenin bir bireyi olmaktan, paylaşımlarda katkıda ve istifadede bulunmaktan mutlu olduğumu bilmenizi isterim. Reklamsız içerik fikrinizi destekliyorum. Ama şunuda bilmenizi isterim çok fazla reklam görüyor olmak inanın kendi adıma hiç problem değil. Umarım sponsorumuz biran önce bulunur.
Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.