08 Mart 2007

schiedel baca hesabi

schiedel baca hesabi aladin programini satin almak istiyorum yardimci olurmusunuz


08 Mart 2007

cordasta zuhal hanımda var daha ulasamadım du ben bunu bi arastırıyım bulursun paylasırım kolay  gelsin onerrim programı cok maharetini duydum.
08 Mart 2007

http://www.dogalgazprojesi.com/show_entry.asp?EntryID=39 sitede varmıs bak emre arkadasımıza tskler
09 Mart 2007

bu web sayfasinda demo sürümü var ben programi satin almak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim


09 Mart 2007

Merhaba,
 Kesa Aladin programının dagıtıcısı olan Alhas Isıtma Soğutma Doğalgaz Ltd. Şti.den programın fiyatı ile ilgili bilgi istemistim, bana gonderilen e-postayı burdan aktarıyorum, programı satın almak istersen firma ile irtibata geçebilirsin,
 
 
Kesa Aladin baca hesap programı ile ilgili fiyat, ödeme, teslim ve program hakkında genel bilgiler aşağıdadır. İyi çalışmalar.
 
Saygılarımla....
 
 
Kesa Aladin Lisans Bedeli : 450,00 € (full version) + KDV
 
Ödeme Şekli                     : Peşin,
 
Teslim Süresi                    : Sipariş tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde lisans bilgileri tarafınıza gönderilecektir.
 
 
-Lisans bedeli 450,00 € + KDV olup lisans süresi sınırsızdır. Ancak her 6 ayda bir üst versiyona geçme (yenileme) ücreti alınır. (45,00 € + KDV) Bu ücreti 2 defa verme zorunluğu vardır. İlk iki altı aylık periyodtan sonra üst versiyona geçmek isteğe bağlıdır.
-Bu yazılımı sadece kendi çalışanlarınız kullanabilir. Kullanıcı sayısı sınırsızdır. Örneğin, işyeriniz 10 katlı bir bina ve her katında çalışanlarınız var her katta bu yazılımı kullanma serbestliğine sahipsiniz. Ancak <> Kesa Aladin yazılımını bayileriniz kullanamaz. Ayrı bir lisans almaları gerekmektedir.
 
-Kesa Aladin Programı ile Las, Kaskad, Şönt vs. baca sistemlerini hesaplayabilirsiniz.
 
-Kesa Aladin programında kendi logonuzu ve bilgilerinizi kullanabilirsiniz.
 
-Kesa Aladin programındaki mevcut kazan ve baca firmalarının bilgilerini sistemden alabilirsiniz. (Şuan türk firmalarının bilgileri bulunmamaktadır.)
 
-Kesa Aladin programı güncellemesi internet üzerinden otomatik olarak yapılır.
 
-Kesa Aladin programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda Windows XP işletim sisteminin kurulu ve çözünürlüğünüzün 800x600 olması gereklidir. Ayrıca pentıum tabanlı bir işletim sistemi ile 512 Ram önerilir.
 
Kesa Aladin programı Türkçe olduğu için kullanımda zorluk yaşayacağınızı düşünmüyorum. Programla ilgili soru ve sorunlarınız olduğu takdirde elimden geldiği kadar yanıtlamaya çalışacağım. Şayet bu programla ilgili bir seminer almak isterseniz bunu bilare görüşebiliriz. 
 
NOT: Kesa Aladin programının son sürümünün demo versiyonunu www.kesa <> -aladin.de internet sitesinden yükleyebilirsiniz. Size göndereceğimiz lisans bilgilerini programa yükledikten sonra sınırsız kullanım hakkına sahip olacaksınız.
 
 
 
Gani Mutlu GÜRCÜOĞLU
Yönetim Temsilcisi
 
 Alhas Isıtma Soğutma Doğalgaz Ltd. Şti.
Tel:0.232.478 65 55
Fax:0.232.478 53 92
www.alhas.com.tr
<>12 Mart 2007

verdiginiz bilgiler için tesekkür ederim


05 Temmuz 2011

çüşş fiyata bak ...


19 Ocak 2012

arkadaşlar bunun dandik bir programı bize kakalamaya çalışıyorlar...bence uğraşırsak bunun benzeri bir programı bizde yapa biliriz...bu arada programın creğini bulan varsa paylaşırsa hoş olur...:)


26 Ocak 2012

bacaris yeni Türk yapımı bir program yeni piyasaya çıkıyor :)
29 Ocak 2012

Bacaris programı bir yerden elime geldi. Bilen arkadaşlara test ettirdim kesa aladin ile karşılaştırmalı. maalesef bacaris henüz yeterli değil, eksikleri var... gaz şirketleri de henüz onay vermiş değil bu programa hala hesapları kesa ile istiyorlar.


30 Ocak 2012

Arkadaşlar bence program fena değil. Çok pratik Hesaplamalar da doğru. İncelemek isteyen arkadaşlar aşağıdaki site linkinden ücretsiz indirebilirler.\r
\r
\r
bacaris internet sitesi\r
www.bacaris.com


30 Ocak 2012

arkadaşlar yeri değil belki ama las sistemi hakkında bilgisi olan varmı?


02 Şubat 2012

bacaris hesabıyla zetacad hesabı uyuşurmu net bir bilgisi olan varmı.


02 Şubat 2012

bacaris programını bir türlü kuramadım...:(
09 Mart 2012

bende kesa aladdın kullanmaktayım ve çok çok memnunum ıstedıgım sonucu aldım her saim :)

Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.