Administrator
Site Yöneticisi Administrator
21 Kasım 2010

Bahçeden Çıkan Su Alev Alev Yanıyor

Muş'un Hasköy ilçesindeki Sunay Mahallesinde oturan evli 2 çocuk babası Süleyman Gürbüz (33), 5 yıl önce evinin bahçesinden çıkardığı su alev alev yanıyor.

Mahalle halkı 24 saat yanan suda çamaşır kaynatıyor, yemek pişiriyor, çay demliyor. 12O metre derinlikten çıkardığı suyu borulardan geçirirken yapılan kaynak sonucu alev aldığını ve bir daha sönmediğini belirten Süleyman Gürbüz, "Yanan suya ocak yaptık ve mahalle halkı ile birlikte 5 yıldır doğal gaz gibi kullanıyoruz. Daha önce da haber olan suyu bazı yapancılar gelip inceleyerek gitti. Ancak gelen her kaymakama durumu bildirmeme rağmen hiçbir yetkili buraya gelmedi" dedi.









alaettin
alaettin
22 Kasım 2010

Çok ilginç. Neden ilgilenmezler ki, muhtemel bir doğalgaz damarı olabilir.


Hızel Baca Sis.
Hızel Baca Sis.
22 Kasım 2010

çok enteresan..


diez
diez
23 Kasım 2010

başlığı görünce benim de aklıma tesisatsal bir hata geldi..

bi yerde sanırım askeri kışlada tamirat sırasında askerler re-sirkülasyon hattını soğuk su sanıp soğuk su hattına bağlıyorlar..sonuçta bakıyorlar bahçedeki musluktan bile sıcak su akıyor

o yüzden askeriye gibi personeli çok yetkin olmayan ve sürekli değişen yerlerde re-sirkülasyon hattını banyo içine sokmadan banyo dışında bırakmak lazım diyordu bir mühendis arkadaşımız.



ali orhun
ali orhun
13 Aralık 2010

 

 diez

Olabilir böyle borulama hataları ama...

Muştaki durum  muhtemelen hidrokarbon....






Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.