30 Kasım 2010

Doğalgaz Teknikeriyim Yardımız Lazım

   Merhaba Arkadaşlar..Doğalgaz Isıtma Ve Sıhhı Tesisat Teknolojisi Mezunuyum..Okul Yeni Bitti..Düz Lise Mezunu oldugumdan Haliyle Tecrübesizim..Çok Şükür Bi İş buldum Çalışıyorum..
    Yanlız Büyük Bi sıkıntım Var..Çalışıyorum ama Resmen Çırak muamelesi görüyorum..Elbet Göreceğim Tecrübesizim çünkü..Ama Öğrenmek İstediğim Doğalgaz Teknikerinin Asıl Görevi Nedir? Bu konu belki size Çok Aptalca Gelebilir Gülebilirsinizde Ama ne yapalım Tecrübesizlik Herkez Annesinin karnında Öğrenmiyor ya Öğreneceğim Elbet..Konu hakkında yorumlarınızı Bilgilerinizi ve birikimlerinizi Paylaşmanız beni Çok mutlu edecektir..şimdiden Çok Teşekkürler İlgilerinize...


30 Kasım 2010

oncelikle Merhaba der hayırlı olsun dıleklerımı ıletırım..soylekı

Teknıkerın gorevı normalde Muhendısın yardımcısı konumunda olup sahada ıslerın takıbı,rolove alma,proje cizme vb gıbı ısler olmalıdır,yanı teknıkerı muhendıs yonlendırır,bu gorevler cogaltılabılır,calıstıgınız sektor,konum vede sırkete gore degışebılır,ama yeri gelınce, bu muhendıs dahı olsa elı anahtar tutmalı,ustaya yardım etmelı...ancak bu oluyorsa saygı ve sevgı cercevesınde olmalıdır.

umarım yardımcı olabılmısımdır...

ıyı calısmalar dılerım..
30 Kasım 2010

İlgin için Çok Tesekkür Ederim gencmuhendis Yardımcı Oldun...Sanırım Epey Sabırlı olmam Gerekecek..inşallah Gün gelir Hakettiğim yerde olurum suan olması gerektiğim konumun çok aşagısındayım..

Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.