xunzs
xunzs
01 Mayıs 2013

İgdaş Özel Amaçlı Tadilat Projesi Yardım

Özel amaçlı bir tadilat projesi çizmem gerekiyor.Daha önce hiç karşılaşmamıştım böyle bir durumla ve bilgim yok.Yan bina yıkıldığı için servis kutusunun yeri değişti ve AKV'ye kadar basit bir proje oluşturmam gerekiyor.
Bunu gasline ile yapabilir miyim ?
AKV ye kadar gelip kalmak yeterli olacak mı ?
Hesaplar kısmı ne olacak ?
3 daire besleniyor bu kutudan..
Özel amaçlı tadilat projesi kapağı falan diyorlar, o mu lazım ? Yardımlarınızı bekliyorum.


kuranglez
kuranglez
01 Mayıs 2013

İgdaş hazretlerine sormayı deneyin, öncelikle binanın ilk projesini edinin, özel kapak mı ne zıkkım istemişlerse onun da kopyasını versinler, tadil hat hesaplamasını da içeren projeyi eski usul Cad'de çizip çıktısını verin.

Yok ille de böyle kabul etmiyoruz derlese de hemen oracıkta İgdaşın gelmişine geçmişine bi güzel okuyup üfleyin ! nasıl etkili olduğunu göreceksiniz.


xunzs
xunzs
01 Mayıs 2013

:) eyvallah hocam.

Başka somut önerileri olan var mı acaba ?


rumeli
rumeli
04 Mayıs 2013

Dijital olarak, özel amaçlı tadilat projesi oluşturma şansınız yok.Yani binayı tam olarak projelendirmeniz gerekiyor. Bende tam olarak emin değilim ama İGDAŞ 1 0cak 2013 tarihi itibariyle tamamen dijital proje onayına geçmiş olmalı.Bu sebeple projeyi tam olarak çizmeniz gerekecektir.


umut81
umut81
08 Mayıs 2013

Gasline ile yapılabilir .Yan bina tesisat numarasıyla hazırla ,şu anki binayı yan bina göster açıklama kısmına da .. tes nolu proje için özel amaçlıdır diye belirt.
Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.

dogalgazfirmalari.com