elfimal
elfimal
04 Eylül 2018

doğalgazımız 1.5 aydır açılmıyor!

Evlenmek üzere olan bir çiftiz. Yeni bir eve taşındık ama doğalgazı üzerimize almak için balkona taşınması gerektiği bildirildi ve hemen bir mühendislik firması ile anlaştık. Proje çizildi kombi yeri değişti her şey tamamlandı, firma parasını da aldı ve gitti. bursagazı ayarladılar gelip açsın diye, Bursa Gaz ne zaman gelse kaçak var diyor açmıyor, eksik var diyor açmıyor. Düğünümüze bugünden itibaren kaldı 4 gün. 30 temmuzdan beri bu süreç böyle işliyor. Bugün Bursa Gaz'ı biz aradık ve öğrendik ki gaz açılmaya gelindiğinde mühendislik firmasının da orada olması gerektiği defalarca bildirilmiş, hatanın nerede olduğunu göstermeleri ispat etmeleri istenmiş. Bizim bunlardan hiç haberimiz yok. Mağdur olduk! uluşehir MÜHENDİSLİK'ten şikayetçiyiz. Hala açılmadı doğalgazımız. Biz şimdi ne yapacağız... :(

 


farukozbilen
farukozbilen
05 Eylül 2018

Başka bir mühendislik firması bulup tesisatın kaçaklarını gidertmeniz gerekiyor.


Burak59
Burak59
05 Eylül 2018

Malesef esnafımız parayı aldıktan sonra insanın yüzüne bakmıyor kötü olmuş


Engin UYSAL
Danışman Engin UYSAL
06 Eylül 2018

Bende bugün gaz açtım müşteri evde yok. yok işi varmış çalışıyormuş anahtarı bırakmış bize açsınlar gazı ne güzel iş oh oh. paramıda almadan çıktım geldim :). 1 haftada gaz açıyoruz adamlara yaranamıyoruz. aslında biraz insanları madur etmek lazım ama ne desek boş. Bizim gibi insanlarda iş bitince verin paranızı memnun kalırsanız alırız diyoruz ama gaz açıldıktan sonra muhatap bile evde bulamıyoruz:). 
FİRMAYA BASKI YAPMAKTAN BAŞKA ÇARENİZ YOK. ÇÜNKÜ PROJEYI VERMİŞSİNİZ İÇERİ BİR KERE. KOLAY GELSİN.


Kemal ÜNLÜ
Uzman Kemal ÜNLÜ
07 Eylül 2018

Firma sorunun giderilmesinden ve gazın açılmasından mesuldür. Lütfen önce Bursagaz'a şikayetinizi iletiniz netice alamazsanız durumu Cimer'e bildiriniz konuyu ivedilikle çözeceklerdir.


Ahmet Solmaz
Uzman Ahmet Solmaz
11 Eylül 2018

bursa gaza şikayetinizi hem kendiniz hem eşiniz veya farklı bir kişi adından yapınız uyarıyı alacaktır. iyi günler

Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.