bau_mak
bau_mak
21 Ekim 2007

300mb çizimi hakkında küçük bir soru

 

 

 Ben yeni üyeyim,belki bu soru önceden forumda bahsedilmiş olabilir karıştıramadım formu hemen sorayım dedım size...ben d.gaz işinde yeniyim....çizimi zetada yapıyom 21mb'ı tabi 300mb zetada kabul görülmüyo autocad'te isteniyo elden teslim, gaz dağıtım fırması excelde program yazmıs hesabları ona göre yapıyon..

  ben şunu sormak istiyom çizimleri zeta da yapıp , format uzantısını değiştirip autoda acabilirmiyim..bazı projeler autocad'te zor çiziliyor ben pek te hakim değilim autocad'e yeniyim daha bu işlerde..yardım ederseniz sevinirim... 

 


ibilge
ibilge
21 Ekim 2007

Mrb.Zetacad'te tasarımını yapıp autocad'e aktarabilirsin.Normalde zetacad'te 300 mbar hesapları yapılıyor ama sizde neden kabul edilmiyo anlamadım.Autocad'e aktarıp hesap kısmında değişiklik yapabilirsin.Excel tablosundan hesapladıklarını oraya yerleştirebilirsin.

Kolay gelsin.
esrakaya
esrakaya
26 Haziran 2009

merhaba arkadaşlar

bende de aynı sorun var da yardımınıza ihtiyacım var.ilk defa bi yemekhane projesi yapıyorum.300mbar hesaba girince autocadten hesap ve çizim isteniyo.zetacadte çizim yaptıktan sonra nasıl autocade geçebilirim.bide hesapları nasıl yapacam.hazır hesap tablonuz varmı acaba.

yardımlarınızı bekliyorum.iyi çalışmalar


Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.