Bartrobel34
Danışman Bartrobel34
27 Mayıs 2008

Merkezi Sistemden Bireysel sisteme Donus

Merkezi sistemden bireysel sistem donuste kapici dairelerinden ve bina altindaki ticarethanelerden abonelik farki alinmaktamidir?

Selamlar


Bartrobel34
Danışman Bartrobel34
27 Mayıs 2008

.13.3. Kapıcı dairelerinden: Merkezi Sistem’ den Bireysel Sistem’ e dönüşüm işleminin gerçekleşmesi durumunda madde 5.5.(a)’ ya  göre abonelik bedeli farkı tahsil edilir.

5.5   Bireysel Sistem’ de Abonelik Bedeli:

a)      Konut abone kapsamındaki gruplardan;

      200 m2 için bir, ilave her 100 m2 için ayrıca bir abonelik bedeli alınır.

      Kapıcı dairelerinden de aynı şekilde abonelik  bedeli alınır.

5.13.4. Ticarethanelerde: Merkezi Sistem’ den Bireysel Sistem’e dönüşüm işleminin gerçekleşmesi durumunda abonelik bedeli her bağımsız bölüm için ayrı hesaplanır ve abonelik bedeli farkı tahsil edilir.

SELAMLAR






Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.